Stagezoom.net by Milan Škrob

behind the scenes / reports

FLOWER DAY - Photoshoot - Behind The Scenes

FLOWER DAY je projekt fotografa Ondřeje Kramáře (www.andrewphoto.cz). Výsledek dopoledního focení je série fotografií (viz web fotografa) a také video z natáčení, které bylo v mých rukou.

Tentokrát nejsou obsahem jen záběry z příprav a samotného focení, ale celý krátký film je rozšířen o speciální pasáže, které se snaží přiblížit atmosféru výsledných fotek.

Spolupráce s modelkou Sabinou Mahdalovou byla excelentní. Sabina velmi dobře dokázala zrealizovat mé základní představy a také díky její vlastní invenci mohly vzniknout záběry, které pozvedly celé video o stupínek výše... 


STÁHNOUT VIDEO (1.27 GB)



Video bylo kompletně zaznamenáno pomocí Panasonic GH4 s variací mnoha Canon a Panasonic objektivů. Drtivá většina záběrů byla natočena do 4K rozlišení a výsledné video zpracováno ve standardním Full HD.


FLOWER DAY - Photoshoot by Ondřej Kramář - Behind the Scenes from Milan Škrob on Vimeo.

Fall A Prey - Behind The Mask Of Purity (Torture Box 2014 Trailer)

Mini klípek/trailer/lyrics video k propagaci připravované desky kapely Fall A Prey. Jeden podvečer točení s Panasonic GH4 u vlakového nádraží v Brně Maloměřicích a potom pár hodin střihu, aplikace efektů, přidání textů a několikeré kolečko s kapelou než se vyladily všechny detaily, daly vzniknout této upoutávce...


Svatební videa 2013

V roce 2013 jsem se zúčastnil i dvou svateb, které jsem měl za úkol detailně zdokumentovat. Bohužel mi nebylo povoleno zveřejnit výsledná videa. Tak alespoň dávám nyní dvě ukázky z loňských dvou svateb.

Pokud byste měli zájem o natočení Vašeho svatebního dne, napište (tie@stagezoom.net), případně zavolejte (776 181 460) a já vám poskytnu detailní informace a reference.