Stagezoom.net by Milan Škrob

behind the scenes / reports

Fall A Prey - Behind The Mask Of Purity (Torture Box 2014 Trailer)

Mini klípek/trailer/lyrics video k propagaci připravované desky kapely Fall A Prey. Jeden podvečer točení s Panasonic GH4 u vlakového nádraží v Brně Maloměřicích a potom pár hodin střihu, aplikace efektů, přidání textů a několikeré kolečko s kapelou než se vyladily všechny detaily, daly vzniknout této upoutávce...


Svatební videa 2013

V roce 2013 jsem se zúčastnil i dvou svateb, které jsem měl za úkol detailně zdokumentovat. Bohužel mi nebylo povoleno zveřejnit výsledná videa. Tak alespoň dávám nyní dvě ukázky z loňských dvou svateb.

Pokud byste měli zájem o natočení Vašeho svatebního dne, napište (tie@stagezoom.net), případně zavolejte (776 181 460) a já vám poskytnu detailní informace a reference.
E S C A P E - Photoshoot - Behind the Scenes with Canon 5D Mark III

ESCAPE - Photoshoot - Behind the Scenes with Canon 5D Mark III from Milan Škrob on Vimeo.


Díky spolupráci s fotografem Ondrou Kramářem (www.andrewphoto.cz) jsem měl možnost zúčastnit se dalšího fotografické projektu, tentokrát s názvem E S C A P E. Na výsledek z odpoledního focení se můžete podívat na oficiálních stránkách fotografa www.andrewphoto.cz.


Má role byla opět videodokumentační - během focení jsem pořídil pokud možno, co nejvíce zajímavých záběrů, které přibližují a prozrazují zákulisí tohoto focení.


V minulém projektu BTS jsem se přivítal a zároveň rozloučil s Canon 5D Mark II. Hlavně díky tomu, že se do mého vybavení dostala zbrusu nová zrcadlovka - Canon 5D Mark III. Spolu s velmi univerzálním stabilizovaným objektivem Canon EF 24-105 mm f4 L IS USM vytvořil 5D3 výbornou kombinaci, která přináší široké možnosti použití a to zejména do situací reportážního charakteru. Jak jsem byl spokojen s touto výbavou? Velmi. Nový 5D3 je technologicky opět podstatně dál, spousta věcí byla opravena, vylepšena a přidána a to s sebou přineslo další mnohé možnosti využití pro samotného uživatele. Samotné prostředí tunelu s jednotlivými příčnými pruhy podrobilo 5D3 velmi složité zkoušce na tvorbu nechtěného moiré. Velmi složitým podmínkám odolal 5D3 na můj vkus velmi dobře (zvlášť ve srovnání s jinými staršími video zrcadlovkami). Moiré se vyskytovalo jen ve specifických podmínkách a jen ojediněle. Ostatní funkce a vlastnosti budou dále z mé strany zkoušeny a vyhodnoceny v dalších projektech.

Jako B-kameru jsem zapojil do děje Sony NEX-5n se setovým objektivem Sony 18-55mm SEL. Záběrů ze Sony jsou ve videu snad jen tři. Nejdůležitější záběr byl použit pro zpomalený záběr modelky při focení třetí závěrečné fotky v protisvětle.